Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı

Adı Soyadı  : Prof. Dr. Serhan YAMAÇLI Telefon        : 0352 324 00 00 / 2251 E-posta       : syamacli@nny.edu.

Erasmus Koordinatörleri

  Fakülte Erasmus Sorumluları Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet BİLİM   Endüstri Mühendisliği Bölümü Dr. Öğr.

Anlaşmalı Ülkeler Giden-Gelen Öğrenci Bilgisi

Görev Tanımları

Dekan Görev Tanımı hazırlanma aşamasındadır. Anabilim Dalı Başkanı Görev Tanımı hazırlanma aşamasındadır. Öğretim Görevlisi Görev Tanımı  hazırlanma aşamasındadır.

Elektrik Elektronik Mühendisliği Laboratuvarları

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü bünyesinde 14 adet laboratuvar bulunmaktadır. Bu laboratuvarların tamamı lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin kullanımına açıktır. 1.Ölçme ve Analiz Laboratuvarı 2.

İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı

  Adı Soyadı  :  Dr. Öğr. Üyesi Şaban Suat ÖZSARIYILDIZ Telefon        : 0352 324 00 00 / 2152 E-posta       : ssozsariyildiz@nny.edu.

Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı

Adı Soyadı  : Doç. Dr. Oğuzhan Ahmet ARIK Telefon        : 0352 324 00 00 / 2351 E-posta       : oaarik@nny.edu.

Programın Amacı

Programın Özellikleri

Kariyer İmkanları

Endüstri Mühendisliği eğitimi sonucunda mezunlarımız; yüksek teknolojili imalat sanayinden, banka ve sigortacılık hizmetlerine ve turizmden sağlık sektörüne kadar çok sayıda alanda çalışma imkanı bulabilmektedir.

Ders İçerikleri

Çalışma Alanları

Ders Planı

Staj Dökümanları

Endüstri Mühendisliği staj esasları için Tıklayınız. Staj Bölüm Başkanlığı Onay yazısı için Tıklayınız. Staj Başvuru Formu için Tıklayınız.

Neden Endüstri Mühendisliği ?

Günümüzde ülkeler arası rekabet ortamı, işletmeleri sürekli baskı altında tutarak ürünlerini ve üretim süreçlerini iyileştirmeye, verimlilik düzeylerini yükseltmeye zorlamaktadır.

Akademik Takvim

Akademik Kadro

Doç. Dr. Erkan KÖSE [ekose@nny.edu.tr] Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan Ahmet ARIK [oaarik@nny.edu.tr] Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Orhan DENGİZ [odengiz@nny.edu.tr] Öğretim Üyesi Prof. Dr.

Dekanın Mesajı

Kalite Formları

Kalite Eğitim Değerlendirme Formu için tıklayınız. Kalite Toplantı Formu için tıklayınız. Kalite Eğitim Katılım Formu için tıklayınız.

Mühendislik Fakültesi Tarihçesi

Mühendislik Fakültesi Tarihçesi

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Üniversitemizin 23 Haziran 2009 tarih ve 5913 sayılı Kuruluş Kanunu ile Rektörlüğe bağlı olarak kurulmuş olup, ilk öğrencilerini 2011-2012 eğitim-öğretim yılında kabul etmeye başlamıştır.

İç Kontrol ve Kalite Raporu

Fakültemiz İç Kontrol ve Kalite Raporu Hazırlanmaktadır.

Dekan

Adı Soyadı  : Prof. Dr. Erkan KÖSE Telefon        : 0352 324 00 00 / 2000 E-posta       : ekose@nny.edu.tr Prof. Dr. Erkan KÖSE, Kara Harp Okulundan 1993 yılında “Lisans” derecesiyle mezun olmuştur.

Fakülte Komisyonları

KOMİSYONLAR MEZUNİYET KOMİSYONLARI BÖLÜM GÖREVLİ ÖĞRETİM ELEMANI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ Dr. Öğr.

Fakülte Yönetim Kurulu

FAKÜLTE YÖNETİM KURULU ÜYESİ UNVANI, ADI VE SOYADI GÖREVİ Prof. Dr. Erkan KÖSE Dekan Prof. Dr. Tefaruk HAKTANIR Üye Prof. Dr.

Fakülte Sekreteri

  Adı Soyadı  : Selvi Kirişçi Telefon        : 0352 324 00 00 / 2001 E-posta       : mfdekanlik@nny.edu.

Stratejik Plan

Stratejik Plan için tıklayınız.

Fakülte Hedefleri

Öğrenci Formları

Personel Formları

Yukari